SİLO SİSTEMLERİ

Yaşam Konforunuza Değer Katar

 
 

Ana Sayfa

SERETEKS Hakkında

Ürünler & Üretimler

Genel Bilgiler

Foto Galeri

İletişim Yolları

     

 
   
 
 
SERETEKS Hakkında

» Firmamız Hakkında

» Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

» Kalite Politikamız

» Çevre Politikamız

» Kalite Belgelerimiz

» Bölge Temsilciliklerimiz


 
Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

SERETEKS; müşterilerini, tedarikçilerini, bayilerini ,çalışanlarını birlikte mutlu edebilen, sektörde dürüst, yenilikçi ,insana, çevreye ve kaliteye saygılı, sürekli gelişen, güler yüzlü , öncü olmayı amaçlamaktadır.

Özgürlük:
Sereteks A.Ş. , düşüncelerini uygun ve yapıcı yöntemlerle her ortamda, açıklıkla ve rahatlıkla ifade eder. Sereteks A.Ş. firmasının değerleri çerçevesinde hareket eder, kurumu geleceğe taşıyacak faaliyetlere katılır.

Adil Olma:
Sereteks A.Ş. çalışma arkadaşlarına, müşterilerine ve firma'nın menfaat sahiplerine, kişisel çıkarlarını gözetmeksizin, fırsat eşitliğini esas alarak, istikrarlı ve tutarlı davranır; her durumu objektif bir biçimde değerlendirerek karar verir. Sereteks A.Ş., kurumsal ve toplumsal sorumluluklarını ve müşteri memnuniyetine yönelik yükümlülüklerini yerine getirirken değerlerine ve taahhütlerine uygun davranır.

Açıklık:
Sereteks A.Ş., kendi alanıyla ilgili kurumsal bilgileri iş arkadaşları, müşterileri ve diğer menfaat sahipleriyle gizlilik ilkelerine uyarak, anlaşılır bir biçimde ve zamanında paylaşır; bu bilgileri ulaşılabilir kılar. Sereteks A.Ş., düşüncelerini de aynı açıklıkla ortaya koyar.

Güven:
SERETEKS A.Ş., Yapı Kimyasalları bilgisi, donanımı ve kurumsal değerlere olan bağlılığıyla iş arkadaşları, müşterileri ve diğer menfaat sahipleri arasında güven yaratır. Sereteks A.Ş., yetki ve sorumluluk verdiği insanlara güvenir. Firmamızın kurumsal değerlerine uygun olarak Sereteks A.Ş., verdiği sözü zamanında ve eksiksiz olarak en iyi biçimde yerine getirir. Tutamayacağı sözü vermez. Sorunları ve hataları sahiplenir, çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip eder.

Saygı Duyma:
Sereteks A.Ş., iş arkadaşlarının ve müşterilerinin söylemek istediklerini, kim olduklarından bağımsız olarak, anlamak üzere dinler ve önemser. Başkalarının görüşlerine saygı duyar. Kendi görüş ve fikirlerinin de aynı biçimde dikkate alınacağını bilir.

 
 

 

Tüm Hakkı Saklıdır. © 2013 - Sereteks Yapı Kimyasalları

 
 

Ana Sayfa  |  Sereteks Hakkında  |  Ürünler Üretimler  |  Genel Bilgiler  |  Foto Galeri  |  İletişim


Tasarım ve Kodlama: Karınca Web Tasarım ve Hosting Hizmetleri